Kursy Projektowania Wnętrz. Profesjonalne szkolenia w Studio Forma. Kursy stacjonarne i online live Zdobądź praktyczne umiejętności projektowania wnętrz – zapisz się – 28.09.2024-01.02.2025 Limitowana ilość miejsc!

Kurs projektowania wnętrz – 2024 – 28.09.2024- 01.02.2025 inne terminy zobacz harmonogram.

Nasze kursy – gwarancja wysokiej jakości nauki!

Rozpocznij swoją przygodę z projektowaniem wnętrz!
Zapisz się na kurs  projektowania wnętrz Archicad i Artlantis, trwający od 28.09.2024 do 01.02.2025, z rekordową liczbą godzin komputerowych. Nasze szkolenie łączy teorię z praktyką, zapewniając kompleksową wiedzę i umiejętności potrzebne do osiągnięcia sukcesu w branży projektowej. Na zajęciach stacjonarnych zapewniamy stanowiska komputerowe oraz roczną licencję edukacyjną na program ARCHICAD. Nasze kursy są dostępne zarówno stacjonarnie, jak i online na żywo, abyś mogła/mógł wybrać formę nauki, która Ci odpowiada. Dołącz do nas, a odkryj jak połączyć teorię z praktyką w projektowaniu wnętrz. Zapewniamy komfortowe warunki pracy oraz zajęcia zindywidualizowane.
Zapisz się już teraz i rozwiń swoje umiejętności!
Zjazd zajęcia komputerowe Archicad Artlantis STACJONARNIE zapewniamy stanowiska komputerowe bądź ONLINE LIVE
  • 28.09.2024 godz. 16.00-20.30 (sobota)
  • 29.09.2024 godz. 16.00-20.30 (niedziela)

• 19.10..2024 godz. 09.00-14.30 (sobota)
  • 20.10.2024 godz. 09.00-14.30(niedziela)
  • 23.11.2024 godz. 16.00-20.30 (sobota)
  • 24,11.2024 godz. 16.00-20.30 (niedziela)

Zjazd Projektowanie wnętrz I st. STACJONARNIE bądź ONLINE LIVE

• 07.12.2024 godz. 9.30 – 15.00 (sobota)
  • 08.12.2024 godz. 09.30-15.00 (niedziela)

Zjazd Projektowanie wnętrz I st. STACJONARNIE bądź ONLINE LIVE

• 14.12.2024 godz. 9.30 – 15.00 (sobota)godz. 09.00-14:30 (sobota)
  • 15.12.2024 godz. 9.30 – 15.00 (sobota) godz. 09.00-14:30 (niedziela)

Zjazd Projektowanie wnętrz I st. STACJONARNIE bądź ONLINE LIVE

• 11.01.2025 godz. 9.30 – 15.00 (sobota)
  • 12.01.2025 godz.09.30-15.00 (niedziela)

Zjazd Praca dyplomowa zajęcia zdalne

• 01.02.2025 godz. 16.00 omówienie prac (zajęcia online)

Zapisy https://www.studio-forma.edu.pl/kurs/kurs-i-stopnia-dla-poczatkujacych-archicad-artlantis/

Ilość miejsc ograniczona.

W ramach szkolenia zapewniamy wersję edukacyjną programu z licencją roczną Archicad PL, wersję  Artlantis Studio (w zależności od wyboru na MACa lub PC),ubezpieczenie NNW

Kurs kończy się wykonaniem pracy dyplomowej na podstawie której otrzymuje świadectwo Ministerstwa Edukacji Narodowej. Zajęcia komputerowe z programów 3D jak Archicad, Artlantis, 3ds Max oraz Corona Render odbywają się w przestronnej, nowoczesnej sali komputerowej, uczestnicy otrzymują dostęp do naszej strony online – materiały do kursu, program Archicad i Artlantis. Wszystkie zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie bądź zdalnie – online live. Wybór zależy od decyzji uczestnika.

Projektowanie wnętrz to dziedzina, która przyciąga coraz więcej osób. Dzięki rozwojowi technologii, projektowanie wnętrz staje się coraz bardziej dostępne, również dla osób, które nie mają możliwości uczęszczania na tradycyjne kursy. Właśnie dlatego Studio Forma postanowiło stworzyć kursy online  i  stacjonarne z projektowania wnętrz, które pozwalają na zdobycie praktycznych umiejętności projektowania wnętrz w wygodny i łatwy sposób.

Kursy online  live w Studio Forma to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności projektowania wnętrz, ale nie mają możliwości uczestniczenia w tradycyjnych kursach stacjonarnych. Studio Forma oferuje kursy online z różnych dziedzin projektowania wnętrz, takich jak projektowanie wnętrz mieszkań, projektowanie wnętrz komercyjnych czy projektowanie mebli.

Kursy projektowania wnętrz online w Studio Forma są prowadzone przez doświadczonych ekspertów, którzy dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu, uczestnicy kursów online mają okazję nauczyć się od najlepszych i zdobyć praktyczne umiejętności projektowania wnętrz. Kursy online w Studio Forma są interaktywne i pozwalają na bezpośredni kontakt z prowadzącymi.

Kursy online w Studio Forma są również elastyczne i dostosowane do potrzeb uczestników. Uczestnicy kursów online mogą uczyć się w dowolnym czasie i miejscu, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej wygodna i dostępna. Kursy online w Studio Forma posiadają także różne poziomy zaawansowania, dzięki czemu każdy uczestnik może wybrać kurs dopasowany do swoich umiejętności.

Kursy online w Studio Forma to także możliwość zdobycia certyfikatu, który potwierdza zdobyte umiejętności i wiedzę. Certyfikat Studio Forma to wartościowy dokument, który może pomóc w zdobyciu pracy w branży projektowania wnętrz.

Kurs projektowania wnętrz online live w Studio Forma to idealne rozwiązanie dla osób, które chcą zdobyć praktyczne umiejętności projektowania wnętrz, ale nie mają możliwości uczestniczenia w tradycyjnych kursach stacjonarnych. Kursy online lub kursy projektowania wnętrz stacjonarne w Studio Forma pozwalają nauczyć się od najlepszych ekspertów w dziedzinie projektowania wnętrz, zdobyć praktyczne umiejętności projektowania wnętrz oraz zdobyć certyfikat potwierdzający zdobytą wiedzę i umiejętności. Kursy online w Studio Forma są elastyczne i dostosowane do potrzeb uczestników, dzięki czemu nauka jest jeszcze bardziej wygodna i dostępna. Projektowanie wnętrz to wspaniała dziedzina, która pozwala na wyrażenie siebie i kreatywność, a kursy online w Studio Forma to idealny sposób na zdobycie praktycznych umiejętności w tej dziedzinie.